Sepetiniz boş!
Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.

Joyetech Evic VTC Mini 60W

Joyetech Evic VTC Mini 60W+18650 Pil + Likit Hediyeli,

Joyetech Evic VTC Mini 60 Watt :  evic VT nin harici batarya takılabilen yepyeni bir versiyonu , 4,0 ml mega atomizeri , Nikel 200 (Ni) ve Titanyum (Ti) destekli 0,2 ohm ve 0,4 ohm coilleri , 0,2 ohmu bile destekleyen 60 watt lara kadar güç üretebilen bir ürün. (değişebilen 18650 bayarya kullanır ve haricen alınması gerekir ama bizde hediye olarak gelmektedir Hiç birşey almanıza gerek yok.. ) 

eVic-VTC Mini, eVic-VT'nin görünüş olarak daha şık ve daha şirin yeni bir sürümüdür. eVic-VTC Mini; şimdiye kadar piyasaya sürdüğümüz tüm cihazlar içinde en teknolojik cihaz olarakta adlandırılabilir. Standart eVic-VT özelliklerine ilaveten manyetik kapaklı 18650 değiştirilebilir pille çalışır ve yazılım yükseltilmesi imkan vermesi sayesinde sürekli yeni, sürekli teknolojik kalacak bir cihazdır. eVic-VTC Mini; VT-Ti / VT-Ni / VW modlarına ilaveten BYPASS MODU'na sahiptir. 60W yüksek çıkış gücü, sıcaklık kontrol sistemi ve sizi daha da popüler yapacak üç yeni renk seçeneğine sahiptir. 

Şarj sırasında kullanılabilir, ayrıca CLR head ile kendiniz sarım yapabilir, 0,2 oh gibi en düşük dirençlerde bile kulanabilme.

 

Full Kit ile birlikte gelir 

1 Adet E-Likit
1 * EVIC-VTC Mini (No hücresi) 
1 * USB Kablosu 
1 * eGo One Mega Taban 
1 * eGo One Mega Tüp 
1 * Ağızlık 
2 * eGo One CL Atomizer Başkanlığı (Ni-Ti)

 

Back to Top